Imprezy zorganizowane

Chcesz zaskoczyć swoich bliskich, współpracowników, czy znajomych? Zorganizuj niesamowitą imprezę! MY CI POMOŻEMY!

Impreza dla firm

Impreza, którą zorganizujemy Twojej firmie w sopockim klubie Versalka spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości. Zadbamy o odpowiednią oprawę muzyczną i inne atrakcje. Zarezerwujemy stoliki, przygotujemy dobre przekąski i napoje. Versalka to aż dwa poziomy świetnej zabawy oddane do dyspozycji Twoich pracowników. Wieczór spędzony w Versalce stanie się tematem do rozmów na długie tygodnie.

Versalka integruje ludzi. Przekonaj się sam!

Spotkanie biznesowe

Spotkanie biznesowe w Versalce? Nie mogłeś lepiej trafić!

Jesteś dynamicznym i kreatywnym biznesmenem. Dbasz o ludzi, z którymi robisz interesy, a jednak twoim spotkaniom czegoś brakuje? Wprowadź je na wyższy poziom. Nadaj im prestiż! Spotkanie biznesowe, które ci zorganizujemy zakończysz sukcesem!

Versalka to idealne miejscem, by spotkać się z w interesach, czy omówić ważny projekt z nowym kontrahentem. Klimatyczne wnętrze restauracji stwarza nastrój do rozmów i negocjacji. Zarezerwujemy Ci stolik i zadbamy o odpowiednią oprawę. Wyśmienity i bogaty zestaw dań serwowanych przez szefa kuchni oraz szeroki wybór wysokiej jakości trunków satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Gości. Atutem jest także fakt, że klub Versalka dysponuje własnym podziemnym parkingiem. Oddaj spotkanie w nasze ręce, zadbamy o każdy szczegół!

Przyjemne z pożytecznym

Chcesz być trendy i zaskoczyć znajomych pomysłowością? A może chcesz oczarować Twoich pracowników czy kontrahentów?

Nie czekaj! Przygotujemy Ci imprezę, spotkanie czy innego typu uroczystość (urodziny, wieczór panieński/kawalerski) w Strefie Relaksu w najbardziej prestiżowym klubie sportowym w Trójmieście - Good Luck Clubie - połączysz przyjemne z pożytecznym. Oferujemy aromatyczne seanse w saunie, która będzie tylko do Waszej dyspozycji oraz masaże, napoje, przekąski i wiele innych atrakcyjnych niespodzianek!

To będzie niesamowity czas spędzony w niezwykłym klimacie! Nie zastanawiaj się! Zadzwoń do nas już dziś!

Kontakt:

MAXSTUDIO PARK REKLAMOWY
ul. Myśliwska 10
80-126 Gdańsk
tel: 058 351 44 04
krzysztof[@]witecki.pl