Park fotograficzny

Wieczór panieński w obiektywie

Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż? Nie czekaj, już dziś zrób jej wyjątkowy prezent w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Sesja zdjęciowa dla przyszłej panny młodej to nie tylko okazja do świetnej zabawy. To sposób na udany początek wieczoru panieńskiego. A co najważniejsze, to niezapomniany prezent na całe życie.

Każda z kobiet chce czuć się piękna i niesamowita, tym bardziej, gdy niedługo wychodzi za mąż. Masz okazję to sprawić. Nie baw się w zakup filiżanek, sztućców czy innych rzeczy. Bądź oryginalna. Twoja przyjaciółka nigdy nie zapomni prawdziwej sesji, gdzie to ona będzie gwiazdą! Polecamy sesję zdjęciową w niezwykle zwariowanym klimacie w studio lub plenerze. Nasza misja to zapewnienie przyszłej pannie młodej wrażeń o jakich mogła tylko śnić.

Dysponujemy profesjonalnym zespołem ludzi: stylistką, wizażystką i fryzjerką, którzy przygotują Twoją przyjaciółkę do sesji. Zdjęcia wykonujemy w najnowocześniejszym technicznie studiu fotograficznym na Pomorzu. Na sesję możesz przynieść swoją ulubioną muzykę lub szampana. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i profesjonalne zdjęcia. Zrób niebanalny prezent już dziś.
Nie czekaj, zadzwoń!

cena sesji zdjęciowej: 500 zł
(do 4 godzin zabawy przed obiektywem, rózne stylizacje)
Klient otrzymuje wszystkie zdjęcia wykonane w studio zgrane na CD

Kontakt:

t.: 604 510 170
lub na maila: studio[@]parkreklamowy.pl